12.01.2022

Jste na prahu dospělosti a přemýšlíte, co po střední nebo vysoké škole dělat? Nespěchejte s rozmýšlením a raději se zaměřte na poznávání světa. Kniha Cestování – nejlepší životní investice od Lukáše Kerharta vám pomůže při rozhodování, co se svým životem.

Také stojíte na prahu dospělosti, za chvilku odmaturujete nebo složíte státnice a začne vám ten pravý dospělácký život? Nebo jen nevíte, jestli vaše kariéra se ubírá tím správným směrem a hledáte cestu, jak najít sami sebe? Pokud chcete nastartovat svůj další život, ujasnit si, co chcete v životě dělat a splnit si své nejtajnější sny, pak je kniha Cestování – nejlepší životní investice od Lukáše Kerharta tou správnou volbou.

Řada z nás se na konci střední a v období vysoké školy trápí, protože nemůže najít svůj správný směr. Autor sám dlouhou dobu hledal a až cestování mu ukázalo životní cestu. Dal si neskromný cíl napsat knihu, kterou si přál držet ve svých rukou, když mu bylo mezi 18 a 25 lety. Díky svým cestám po celém světě nashromáždil řadu inspirativních příběhů mladých lidí, kteří hned od začátku věděli, co chtějí v životě dělat, a dnes jsou úspěšní. Potkal ale i řadu těch, kteří stejně jako on nevěděli, kterým směrem se vydat, a dnes jsou taky úspěšní. Jak je to možné? Co tito lidé udělali jinak? Odpovědi naleznete uvnitř této knihy. Kniha je napsaná vtipným rukopisem který vás doslova vtáhne do děje, pobaví vás a pomůže vám správně nakopnout vaší kariéru