Půjčovna Fénix
19.09.2020

Někdy osobní automobil prostě nestačí. Třeba když potřebujete vyrazit na vysněnou dovolenou k moři a zavazadla se zkrátka nevejdou. Nebo se potřebujete nutně přestěhovat a nemáte nervy ani čas jezdit s krabicemi na několikrát. Koupili jste si nový nábytek a řešíte, jak ho bez velkých nákladů dostat domů. Anebo máte fantastickou objednávku od významného klienta, ale chybí vám prostředky, jak k němu rychle a efektivně dopravit zboží. Vyzkoušejte naše služby – jsme    Půjčovna dodávek Brno – Dodávky Fénix. Profesionálně vyřešíme vaše problémy, vyhovíme vašim požadavkům a vyjdeme vám maximálně vstříc.

 

Půjčovna Fénix

Profesionální přístup zaručen

Naše firma Půjčovna dodávek Brno – Dodávky Fénix zajišťuje vozy zároveň se širokou paletou doplňkových služeb a výhod. Samozřejmostí je navigace zdarma, takže nemusíte řešit mapy a nebudete zbytečně bloudit. Díky GPS lokátoru vždycky zaparkované vozidlo najdete a není potřeba se kvůli tomu stresovat. Dalším bonusem v ceně je možnost půjčit si vybavení pro stěhování a obecně pro manipulaci s těžkými břemeny, například popruhy, rudlík atd.

Zapůjčení velmi snadno zařídíme, ať už nás kontaktujete přes formulář na našich webových stránkách v sekci kontaktů, nebo nám zavoláte či pošlete e-mail. Jsme vám k dispozici a půjčujeme sedm dní v týdnu, včetně víkendů. Pokud je pro vás problém si vozidlo vyzvednout osobně, přistavíme ho podle domluvy – a v rámci Brna kdekoli zadarmo. Poskytneme vám i podporu v případě nehody.

Máme příznivé ceny

Nejen, že naše společnost Půjčovna dodávek Brno – Dodávky Fénix je flexibilní a vstřícná, ale naše služby jsou cenově dostupné. Zohledňujeme finanční možnosti našich klientů, ochotně poradíme. Díky nám si ušetříte čas, nervy a peníze, protože veškerý potřebný servise najdete u nás, na jednom místě, pod jednou střechou. Nemusíte investovat horentní sumy do řešení dopravy, která je pro vás jen jednorázovou záležitostí. S námi vaše peněženka neutrpí. Klientům, kteří by dodávku využili na denní bázi, můžeme poskytnout vozy na výhodný operativní leasing.

 O naše vozy se staráme

Veškerá vozidla naší firmy Půjčovna dodávek Brno – Dodávky Fénix jsou v perfektním technickém stavu. Pravidelně jsou kontrolována a servisována. Rovněž jsme je pro vaše pohodlí opatřili dálniční známkou pro jízdu po České republice. Máme za ně zaplacenou silniční daň, pojištění proti krádeži, havarijní pojištění i povinné ručení. A je možné se s námi domluvit a sjednat nulovou spoluúčast.

Náš vozový park je pestrý, můžete si vybrat z dodávek malých, středních i velkých. Záleží jen na vás, co zrovna konkrétně potřebujete. Neúčtujeme žádné skryté příplatky, pokud chcete zajet s půjčenou dodávkou do zahraničí – máte prostor po celé Evropské unii, podmínky jsou úplně stejné, jako při jízdě v Česku.

Vždycky zohledňujeme vaše přání a nároky. Jsme Půjčovna dodávek Brno – Dodávky Fénix a na nás je spolehnutí!

Jaký je nejsnazší kontakt?

Firmu Půjčovna dodávek Brno – Dodávky Fénix lze kontaktovat přímo na adrese: Ing. Michal Zemánek, Jana Babáka 2733/11, 612 00  Brno; nebo e-mailem: info@dodavkyfenix.cz; případně telefonicky na čísle: +420 792 766 944; či přes kontaktní formulář na webové stránce: https://www.pujcovnadodavekbrno.net/kontakt/

Vyzkoušejte služby naší společnosti a sami uvidíte, že u nás můžete počítat se spolehlivostí a seriózním jednáním. U nás budete vždy mít zajištěnou individuální péči a profesionální přístup.