Reference

Hodnocení Hodnocení
Petr Dvořák, 8. 3. 2015

Mikrobus jsem si pronajal ve chvíli, kdy jsem se rozhodl vyrazit na dovolenou nejen se svojí ženou, ale i s našimi dospělými dětmi, které mají každé již svého partnera. Chtěli jsme si po několika letech vyrazit všichni společně. Musím říct, že jsem byl se vším opravdu spokojen. Mikrobus vypadal dobře, ještě líp jezdil. Dovolenou jsme si díky němu všichni báječně užili. Když budu někdy potřebovat znovu, vím, na koho se mám obrátit.

Hodnocení Hodnocení
Jiří Trnečka, 14. 3. 2015

Mikrobus jsem pronajal ve chvíli, kdy jsem se rozhodl pro svoje zaměstnance uspořádat firemní teambuilding. Pronájem dvou mikrobusů proběhl bez jakýchkoliv problémů, proto budu vašich služeb využívat opakovaně. Přeci jen – se svými podřízenými se poznám lépe, když pojedeme všichni najednou – a ne každý ve svém vlastním automobilu.

Hodnocení Hodnocení
Mirek Kučera, 5. 4. 2015

Mikrobus jsem si nemohl vyzvednout přímo na půjčovně, protože jsem neměl v daný den k dispozici svoje vlastní auto, ale nebyl to žádný problém. Zaměstnanci půjčovny mi jej přistavili až k domu. Byl jsem spokojený jak s cenou, tak i s kvalitou vozu a přístupem personálu. Vše ok!

Hodnocení Hodnocení
Richard Němec, 13. 5. 2015

Oceňuji rychlost, jakou bylo možné si mikrobus pronajmout. O tom, že nás na dovolenou pojede mnohem víc, než jsem od začátku plánování předpokládal, jsem se dozvěděl na poslední chvíli – pár dní před odjezdem. V jiných půjčovnách již měli plno, ale u téhle jsem narazil na dost vozidel, která ještě byla k dispozici. Opravdu oceňuji.

Hodnocení Hodnocení
Michal Pospíšil, 21. 6. 2015

Mikrobus byl pěkně čistý a díky svému stavu vypadal, jako by byl úplně nový. To velmi oceňuji. Nejednou jsem si půjčil obyčejný automobil u jiné půjčovny a našel jsem interiér, který jsem si musel nejprve sám uklidit. Předání mikrobusu spolu s klíči proběhlo během několika minut, chválím přehlednost smlouvy.

Hodnocení Hodnocení
Kamila Novotná, 3. 7. 2015

Mikrobus jsem si půjčovala spolu se svým mužem kvůli víkendu s přáteli. Všichni jsem byli hodně spokojení.

Hodnocení Hodnocení
Patrik Horák, 1. 8. 2015

Líbila se mi vstřícnost zaměstnanců půjčovny, bezchybný stav mikrobusu, ale taky fakt, že jsme vozidlo mohli vrátit jinde než přímo v půjčovně, což nám ušetřilo s manželkou opravdu spoustu času.

Hodnocení Hodnocení
Filip Kovář, 16. 8. 2015

Oceňuji polohu půjčovny ve městě. Je zde snadná dostupnost, takže nebyl problém, abych se na mikrobusy přišel nakouknout ještě před vytvořením objednávky. Když jsem si jej pak přišel vyzvednout, byl jsem pořád překvapený tím, v jakém perfektním stavu vozidla jsou. Určitě doporučuju!

Hodnocení Hodnocení
David Mareček, 19. 9. 2015

Já sice oceňuji hlavně to, jak bez problémů mikrobus při naší rodinné cestě na dovolenou jel bez jakýchkoliv problémů, ale manželka ocenila hlavně pohodlná sedadla a dostatek místa na zavazadla. Mikrobusy jsou prostorné, čisté, jednání firmy je férové. Všechno bylo v pořádku.

Hodnocení Hodnocení
Jan Procházka, 21. 10. 2015

Několik mikrobusů jsme pronajali s ženou a svatbu naší dcery, kdy jsme jí chtěli ulehčit od problémů s přepravou svatebních hostů z místa obřadu na hostinu. Všechny mikrobusy vypadali skvěle, my je ještě trochu svatebně poupravili – dcera byla nadšená stejně jako my s ženou.

Hodnocení Hodnocení
Jaroslav Svoboda, 18. 11. 2015

S radostí vzpomínám na vstřícné zaměstnance v této půjčovně. Pánové byli milí, ochotní, trpěliví a neměli problém vysvětlit mi, který mikrobus je pro mě a moji rodinu ten nejvhodnější, takže za tohle u mě mají obrovskou pochvalu. Oceňuji profesionální jednání, ale také rychlost předání vozidla a jeho kvalitu.

Hodnocení Hodnocení
František Krejčí, 15. 12. 2015

Mikrobusy od této půjčovny si pronajímám pravidelně již několik let – vždy, když pořádám teambuilding pro svoje zaměstnance. Jsme malá firma, takže mi stačí dva mikrobusy. Jsem s nimi velmi spokojený. Nejvíc mi vyhovuje fakt, že nemusím vlastnit svoje vlastní mikrobusy, o které bych se musel starat. Místo toho si užívám těch, které si pronajmu. V pravidelném využívání budu určitě pokračovat í dál.

© Půjčovna minibusů Praha 2020